• Ubytování Kolín - Zobrazit stránky v českém jazyce   
  • Accomodation Kolín - Switch to English   
  • Unterkunft Kolín - Seiten auf deutsch zeigen   
  • Alojamiento Kolín - Consulte las páginas en el idioma español   
  • Жилье Кoлин - Показать сайты на русском языке   
Ubytovanie Kolín
Kolín - ilustračné foto

UBYTOVANIE

ODPORÚČAME

Odporúčame Vám navštíviť tiež portál Ubytovanie Slovensko, ktorý obsahuje odkazy na viacej ako dveste penzionov a hotelov v Slovenskej republike. Veľký výber ubytovania v Prahe ponúka rázcestník Hotel-Ubytování.

PRIDAŤ ODKAZ

Pension Falconi *** ***
[ Ubytovanie Kolín - Sokolská 6 ]

Pension Falconi ***

Penzión Falconi v Kolíne je kompletne zrekonštruovaný dom z 30. rokov 20. storočia ponúka komfortné a cenovo dostupné ubytovanie v pokojnej časti centra Kolína asi 300m od hlavného Karlova námestia. Penzión Falconi v Kolíne UBYTOVANIE:. Kapacita Penziónu Falconi v Kolíne je 26 lôžok v jednolôžkových, dvojlôžkových a trojlôžkových izbách s prístelkou. Všetky izby kolínskeho penziónu Falconi sú vybavené sociálnym zariadením, sprchou, TV WIFI bezdrôtové pripojenie je zadarmo, a minibarom.

ceny od 730,00 Kč

Konferenčná/spoločenská miestnosťPranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Izbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 100,00 €)ZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínTaxiÚschovňa bicyklovZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIEDetské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 700 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIESnack bar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

Pension a restaurant Harmonie
[ Ubytovanie Kolín - Kmochova 569 ]

Pension a restaurant Harmonie

Pension a restaurant Harmónia sa nachádza v Kolíne neďaleko centra mesta. Pension a restaurant Harmónia v Kolíne poskytuje pohodlné a príjemné ubytovanie. Pension a restaurant Harmónia v Kolíne ubytovanie:. Pension a restaurant Harmónia v Kolíne ponúka ubytovanie v apartmáne s kúpeľňou pre 3 až 4 osoby a štyri dvojlôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením. Všetky izby sú vybavené LCD televízory so satelitným príjmom a internetom, minibarom.

ceny od 790,00 Kč
Domáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIEBazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIEFitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIEBowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIEAerobik, nachádza sa priamo v hoteli: NIEReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOLetné športyTuristika

Chateau Kotěra ****
[ Ubytovanie Kolín - Komenského 40 ] - Ratboř

Chateau Kotěra

Hotel Chateau Kotěra sa nachádza v Ratboř. V zámku, postavenom a dekorovanom zakladateľom slovenskej modernej architektúry Janom Kotěra, je dnes hotel, ktorý pripomína múzeum, s tým rozdielom, že sa v ňom môžete pohodlne ubytovať a exponáty užívate. Hotel Chateau Kotěra v Ratboř ubytovanie:. Hotel Chateau Kotěra v Ratboř ponúka ubytovanie o celkovej kapacite 70 lôžok. Každý zo zámockých izieb má originálnu atmosféru, doplnenú replikami aj originály pôvodného zariadenia.

ceny od 1 640,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 70TV miestnosťPrednášková sálaInformačná službaPranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Bezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNOIzbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Bezbariérový prístupKlimatizáciaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieRezervácia leteniekCateringové službySprievodca, je poskytované zadarmo: ÁNOZaistenie kultúrnych a športových akciíHotelový transport, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)TaxiSekretárske služby, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Bazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Bazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOTenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOFitness, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 10000 metrov)Stolný tenis, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPožičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOGolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 4000 metrov)Strelnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 4000 metrov)Sauna, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNONočný klub, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Vyhliadkové letyMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOLetné športySpa & wellnessRomantickéVidiekKongresyBusiness

Pension Pod Věží ***
[ Ubytovanie Kolín - Parléřova 40 ]

Pension Pod Věží

Pension Pod Veží v Kolíne sídli v dome, ktorý bol okolo roku 1494 postavený ako jeden z prvých v historickom centre Kolína. Starobylosť celého bloku budov dokresľujú zvyšky mestských hradieb. Budova penziónu Pod Veží v Kolíne bola postupne rekonštruovaná tak, aby bol zachovaný čo najvernejší obraz pôvodného domu. Pension Pod Veží v Kolíne ubytovanie. Pension Pod Veží v Kolíne ponúka kvalitné ubytovanie v 2 jednolôžkových izbách, 2 dvojposteľových izbách a 2 apartmánoch.

ceny od 790,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 20Prednášková sálaInformačná službaPranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 100,00 €)Bezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeIzbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: ÁNOParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 10 metrov), je poskytované zadarmo: NIE (cena 50,00 €)ZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínCateringové službyÚschovňa bicyklovSekretárske služby, je poskytované zadarmo: ÁNOBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Bazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 400 metrov)Fitness, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Squash/ricochet, nachádza sa priamo v hoteli: NIEBiliard, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Sauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 400 metrov)Nočný klub, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Zber húbRybolovSolárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 400 metrov)Wellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPara, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOWhirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 30 metrov)Kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 30 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 30 metrov)
Doporučte tyto stránky:

KONTAKT

E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865

FOTOGALÉRIA